Для батьків

                     


               


Сто нестандартних завдань для вашої дитини

Навчання в школі: як підвищити успішність


Ми віримо, що дороге чадо неодмінно чекає успіх і дошка пошани. Скептик скаже: «Далеко не всім мріям судилося збутися…» Оптиміст відповість: «Все в наших руках!» І ми вважаємо за краще другий варіант.
Отже, якщо вчителі скаржаться на те, що дитина неуважна, не може зосередитися на уроці, погано запам’ятовує матеріал, дратівливий, знайте: ваша дитина потребує насамперед у вашої батьківської допомоги. Причин неуспішності може бути багато, але перше, що потрібно зробити, – проаналізувати розпорядок дня учня і його раціон. Уважається, що оптимальний термін адаптації — календарний місяць.
Сон розуму
Школяр незалежно від віку повинен спати не менше 9 годин на добу. Це закон! При нестачі нічного відпочинку у дітей знижується увага, погіршується пам’ять, вони стають агресивними, дратівливими, куняють на уроках навчання перетворюється в ненависний процес, повний стресу і розчарування.

Домашнє завдання в радість

Зі шкільним розкладом батьки нічого зробити не можуть, а от організація часу після школи – це так. Наприклад, доведено: у відповідності з біоритмами найкращий час для підготовки домашнього завдання — з 16.00 до 18.00.

Свіже повітря — свіжий погляд

Сучасним тепличним дітворі свіже повітря життєво необхідний. Прогулянка у дворі будинку, що знаходиться в центрі мегаполісу, навряд чи виправить становище.Кисень насичує мозок, активізує обмінні процеси, покращує пам’ять – це факт.

Ми те, що ми їмо

Харчування школярів — це одне з найболючіших питань для батьків. Істина: харчування має бути не тільки смачним, але і збалансованим і корисним. У школах на столах практично щодня присутні напівфабрикати, концентрати (саме з них готується рожевий кисіль, нагадує розчин марганцівки) і консерви. Домашня їжа повинна бути іншою!

Вітаміни для розуму

Будь-педіатр знає, як важливі для розумового розвитку дітей полінасичені жирні кислоти омега-3 і цинк. Повинні знати про це і батьки школяра. У невеликих дозах ми щодня отримуємо ці елементи з їжею. Але в періоди інтелектуального навантаження організм інтенсивніше витрачає свої ресурси і чекає швидкого заповнення.

                            Підліткові сленгізми  і культура спілкування

        Часто сленгові слова підлітка можуть бути зрозумілі тільки його оточенню. Деякі підлітки використовують сленг для того, щоб шокувати оточуючих, а також протистояти соціуму і його правилами. Крім цього, сленг у підлітка з’являється в тому випадку, якщо він володіє скупим словниковим запасом.
Що ж робити з підлітковим сленгом?
 1. Уважно простежити за власною мовою для того, щоб упевнитися, чи не проскакує чи іноді й у Вашій промові щось подібне.
2. Постарайтеся з’ясувати, чи розуміє підліток значення тих слів, які вживає. У більшості випадків, підлітки, усвідомивши безглуздість того чи іншого слова, перестають його вживати.
3. Намагайтеся періодично пояснювати підлітку те, що сленг шкодить культурі мови.

                 Як привити дитині любов до книжок? 

                          ТОП-5 порад для батьків



                   Чому дитина нічого не хоче?

Якщо ви шукайте відповідь на питання: "Чому підліток нічого не хоче?", То подивіться на своє життя з боку. Батьківський приклад - найголовніше у вихованні дитини. Якщо ви любите роботу, ніколи не сумує, вмієте радіти і спілкуватися, то і діти ваші будуть мати оптимістичний погляд на життя. Нічого не хочуть робити діти тих батьків, які постійно скаржаться на життя, люблять валятися в ліжку або сидіти з пляшкою пива перед телевізором, замість того, щоб разом прогулятися або сходити в театр з дитиною підлітком. Позитивний настрой батьків на майбутнє та їх віра у виконанні всіх мрій обов'язково вплине на світогляд підлітка і навчить його знаходити цікаві сторони життя.http://rivne1.tv/Info/?id=54367

https://plus.google.com/u/0/collection/8PHNWE



1 коментар: